سایت شرکت معماری هفت بنا

خدمات همراه

 • نام سایت: سایت شرکت مهندسی مشاورین هفت بنا
 • هاست: 1GB یکساله رایگان
 • سئو: سئو مقدماتی
 • پشتیبانی فنی: 24 ساعته
 • تولید محتوا: دارد
 • بروزرسانی: دارد

موارد مرتبط

 • طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت اختصاصی

  طراحی سایت‌های اختصاصی نیازمند برگزاری جلسات متعدد کاری با خواهان این دست از سایت‌‌ها است تا ضمن دریافت اطلاعات پیرامون نیازهای متقاضی، بتوان بهترین قالب را متناسب با خواسته خواهان طراحی و پیاده سازی کرد. طراحی سایت‌های اختصاصی با توجه به کد و برنامه‌نویسی‌های مختلف نسبت به سایت‌های شرکتی و فروشگاهی، زمان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد اما با توجه به یونیک و خاص بودن می‌تواند اثر گذاری بیشتری نسبت به سایت‌های دیگر داشته باشد. این سایت‌های اختصاصی باید ضمن حفظ استانداردهای طراحی صفحات اینترنتی همراه با ایمنی باشد تا هم کاربر و هم مجموعه‌ یا فردی که سایت برای آن طراحی شده با خیالی آسوده در آن فعالیت کنند. این مجموعه ضمن رعایت فاکتورهای فوق، به شما کمک می‌کند بهترین‌ها را با لیان تجربه کنید.

 • طراحی سایت سایر طراحی سایت سایر

  مجموعه لیان با سابقه‌ای درخشان در طراحی و پیاده سازی سایت‌های اینترنتی، توانسته با استفاده از نیروهای حرفه‌ای و کارشناس در این حوزه خیلی زود به مجموعه‌ای قابل اعتماد و دارای خلاقیت نسبت به مجموعه‌های موازی، تبدیل شود. لیان نامی اصیل با نگاهی به سوی آینده سعی می‌کند خواسته و نیاز شما را با الگوریتم‌های حرفه‌ای و مدرن در طراحی سایت مجموعه شما پیاده سازی و اجرا کند. همانطور که در صفحات قبلی درباره طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی و اختصاصی با شما صحبت کردیم لازم به ذکر است که این مجموعه در تمامی حوزه‌ها اعم از ( سایت‌های خبری، صنعتی، هواپیمایی، موسیقی، بازرگانی، تجاری، آگهی، مذهبی، آموزشی، گردشگری و گالری) فعالیت داشته و توانسته ضمن جلب رضایت مشتریان، برگ زرینی به خود اختصاص دهد.

 • طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی

  با توجه به افزایش میل به استفاده از اینترنت در تمام امور فردی و اجتماعی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و... در ماه‌های اخیر تمایل به تأسیس سایت‌های اینترنتی برای فروش محصولات به مشتریان خود پیدا کرده‌اند، که این امر نه تنها باعث سهولت در خرید آنها می‌شود بلکه در زمان طرفین هم صرفه جویی به همراه دارد. سایت‌های فروشگاهی متناسب با ماهیت خود باید در فضایی ساده و آرامش‌بخش طراحی و پیاده سازی شوند تا مشتری ضمن دسترسی آسان به تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه، بتواند سبد خرید خود را مدیریت کند و از همه ویژگی و اطلاعات محصول اعم از قیمت، تاریخ تولید، انقضا و ... مطلع باشد. مجموعه لیان با همکاری کارشناسان خبره و حرفه‌ای در این امر به متقاضیان تأسیس سایت‌های فروشگاهی کمک می‌کند تا در کمترین زمان، بهترین سایت را دارا باشند.