لوگو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

موارد مرتبط

  • ست اداری ست اداری

    مجموعه‌ها و شرکت‌های مختلف امروزه برای بهتر دیده شدن و ایجاد حس اعتماد در مخاطب نیاز به هویت بصری دارند؛ این هویت بصری باید ضمن‌ رعایت اصول حرفه‌ای دارای امضای مخصوص هر شرکت یا ارگان باشد تا نسبت به نمونه‌های مشابه در بازار دارای تمایز باشد. یکی از ابتدایی‌ترین فعالیت‌ها برای ایجاد این تمایز مهم، طراحی و‌ اجرای ست‌های اداری با طراحی‌های گرافیکی جذاب و مناسب با فعالیت‌های هر مجموعه است. همانطور که مطلع هستید مجموعه تبلیغاتی لیان با استفاده از نیروهایی خبره در امر ایده‌پردازی و خلاقیت در حوزه تبلیغاتی توانسته ضمن اهدای هویت بصری و اداری به تمام مجموعه‌های همراه خود، برای آینده تبلیغاتی آنها راه و برنامه‌ای روشن را تداعی و طرح‌ریزی کند.

  • کارت ویزیت کارت ویزیت

    در حوزه تبلیغات به کارت ویزیت لقب «همیشگی» را داده‌اند؛ تقریباً هر مجموعه یا شرکتی هویت بصری خود را با طراحی کارت ویزیت آغاز می‌کند. در گذشته استفاده از تمام قسمت‌های یک کارت کوچک از وظایف طراح کارت ویزیت بود اما امروزه با پیدایش سلکی نو در حوزه طراحی، ظرافت و سادگی یک کارت ویزیت میتواند نقش بسزایی در معرفی یک مجموعه یا ارگان را داشته باشد. مجموعه لیان با ایده‌هایی خلاقانه در حوزه‌های مختلف تواتسته رزومه‌ای جذاب و نفیسی از کارت ویزیت‌های طراحی شده توسط کارشناسان طراحی گرافیکی خود را جمع‌آوری کند و با ارائه آن به مشتریان خود در انتخاب طرح و... کمک شایانی به آنها کند. امروزه یک کارت ویزیت می‌تواند هویت بصری یک مجموعه را همسو با فعالیت‌های اصلی آن به مخاطبین و شرکت‌های زیرمجموعه معرفی کند.

  • کاتالوگ کاتالوگ

    یکی از شاخصه‌های اصلی معرفی یک مجموعه در شاخه تبلیغاتی، ارائه کاتالوگ به عنوان معرف یک مجموعه و تاریخچه کاری آن است. باتوجه به گسترش روزافزون تکنولوژی، کاتالوگ‌ها با توجه به جذابیت‌های بصری و حجم کمی که دارند، همچنان طرفداران خاص خود را به همراه دارند و در همایش و نمایشگاه‌های مختلف بازده‌ای بیشتری نسبت باقی فعالیت‌های تبلیغاتی دارند. مجموعه لیان با استفاده از تیمی خلاق در حوزه تولید محتوا و طراحی گرافیکی این کاتالوگ‌ها به شما این اطمینان را می‌دهد که در رسته کاری خود صاحب کامل‌ترین وشکیل‌ترین کاتالوگ تبلیغاتی باشید. همانطور که مستحضر هستید امروز با افزایش قیمت کاغذ و بالا رفتن هزینه‌های جاری، طراحی و تولید یک کاتالوگ نیازمند شناخت کامل فرایند چاپ و طراحی است.