طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت‌های اختصاصی نیازمند برگزاری جلسات متعدد کاری با خواهان این دست از سایت‌‌ها است تا ضمن دریافت اطلاعات پیرامون نیازهای متقاضی، بتوان بهترین قالب را متناسب با خواسته خواهان طراحی و پیاده سازی کرد. طراحی سایت‌های اختصاصی با توجه به کد و برنامه‌نویسی‌های مختلف نسبت به سایت‌های شرکتی و فروشگاهی، زمان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد اما با توجه به یونیک و خاص بودن می‌تواند اثر گذاری بیشتری نسبت به سایت‌های دیگر داشته باشد. این سایت‌های اختصاصی باید ضمن حفظ استانداردهای طراحی صفحات اینترنتی همراه با ایمنی باشد تا هم کاربر و هم مجموعه‌ یا فردی که سایت برای آن طراحی شده با خیالی آسوده در آن فعالیت کنند. این مجموعه ضمن رعایت فاکتورهای فوق، به شما کمک می‌کند بهترین‌ها را با لیان تجربه کنید.

خدمات همراه

 • هاست: 1GB یکساله رایگان
 • دامنه: .ir یا .com یکساله رایگان
 • آموزش: آموزش تصویری پنل مدیریت
 • سئو: سئو مقدماتی
 • پشتیبانی فنی: یکساله رایگان

موارد مرتبط

 • طراحی سایت سایر طراحی سایت سایر

  مجموعه لیان با سابقه‌ای درخشان در طراحی و پیاده سازی سایت‌های اینترنتی، توانسته با استفاده از نیروهای حرفه‌ای و کارشناس در این حوزه خیلی زود به مجموعه‌ای قابل اعتماد و دارای خلاقیت نسبت به مجموعه‌های موازی، تبدیل شود. لیان نامی اصیل با نگاهی به سوی آینده سعی می‌کند خواسته و نیاز شما را با الگوریتم‌های حرفه‌ای و مدرن در طراحی سایت مجموعه شما پیاده سازی و اجرا کند. همانطور که در صفحات قبلی درباره طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی و اختصاصی با شما صحبت کردیم لازم به ذکر است که این مجموعه در تمامی حوزه‌ها اعم از ( سایت‌های خبری، صنعتی، هواپیمایی، موسیقی، بازرگانی، تجاری، آگهی، مذهبی، آموزشی، گردشگری و گالری) فعالیت داشته و توانسته ضمن جلب رضایت مشتریان، برگ زرینی به خود اختصاص دهد.

 • طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی

  با توجه به افزایش میل به استفاده از اینترنت در تمام امور فردی و اجتماعی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و... در ماه‌های اخیر تمایل به تأسیس سایت‌های اینترنتی برای فروش محصولات به مشتریان خود پیدا کرده‌اند، که این امر نه تنها باعث سهولت در خرید آنها می‌شود بلکه در زمان طرفین هم صرفه جویی به همراه دارد. سایت‌های فروشگاهی متناسب با ماهیت خود باید در فضایی ساده و آرامش‌بخش طراحی و پیاده سازی شوند تا مشتری ضمن دسترسی آسان به تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه، بتواند سبد خرید خود را مدیریت کند و از همه ویژگی و اطلاعات محصول اعم از قیمت، تاریخ تولید، انقضا و ... مطلع باشد. مجموعه لیان با همکاری کارشناسان خبره و حرفه‌ای در این امر به متقاضیان تأسیس سایت‌های فروشگاهی کمک می‌کند تا در کمترین زمان، بهترین سایت را دارا باشند.

 • طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شرکتی

  امروزه در بازارهای رقابتی حوزه خدمات و کالا، ارگان و شرکت‌های مختلف برای پیشبرد اهداف اقتصادی خود نیازمند خلاقیت در معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات خود هستند تا بتوانند نسبت به شرکت‌های موازی، گوی سبقت در تولید و عرضه را بگیرند. یکی از کاربردی‌ترین ایده‌ها در این زمینه، طراحی وب سایتی متناسب با حوزه فعالیت هر شرکت است، این سایت اینترنتی باید ضمن رعایت اصول استاندارد، همراه با خلاقیت و جذابیت بصری باشد تا یک کاربر ساده پس از مراجعه به آن نه تنها دچار سردرگمی نشود بلکه در همان نگاه اول متوجه ماهیت کاری مجموعه شما شود. مجموعه لیان با سابقه‌ای درخشان در حوزه طراحی سایت‌های شرکتی، این وعده را می‌دهد که مجموعه شما در حوزه کاری خود بتواند بهترین و کاربردی‌ترین سایت اینترنتی را دارا باشد.