سئو سایت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مجموعه و شرکت‌های بزرگ علاوه‌بر طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای، بعنوان یک مجله آنلاین برای معرفی محصولات و خدمات خود به آن نگاه می‌کنند؛ در هیاهوی تبلیغاتی امروز، جنگی بزرگ در فضای مجازی برای افزایش رتبه برتر وبسایت، در موتورهای جستجوگر بوجود آمده و مجموعه یا شرکت‌هایی پیروز این نبرد هستند که ضمن داشتن یک وب‌سایت استاندارد شرایط را برای سئو شدن و بهینه‌سازی سایت، از قبل مهیا کرده باشند، همانطور که مستحضر هستید الگوریتم‌های رتبه‌سنجی موتورهای جستجوگر مطرح دنیا همچون گوگل، روز به روز درحال بروزرسانی است، مجموعه لیان با استفاده از کارشناسان خبره سئو و بهینه‌سازی، وب‌سایت مجموعه شما را در بازه‌ای مشخص ( متناسب با رقابت حوزه کاری شما ) در صدر لیست جستجوگران، قرار می‌دهد.

موارد مرتبط

  • خرید بک لینک خرید بک لینک

    خرید بک لینک باعث افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگری همچون گوگل می‌شود، حال خرید این بک لینک‌ها نیاز به تخصصی دارد که می‌تواند یک سایت را از لحاظ سئو و پشتیبانی بهبود ببخشد و هم می‌تواند با استفاده از بک‌لینک‌هایی غیراستاندارد از رتبه آن بکاهد. ما در مجموعه لیان با توجه به حوزه فعالیت مجموعه یا شرکت شما بهترین، بروزترین و استانداردترین بک‌لینک‌های موجود در بازارهای آی‌تی جهانی را خریداری کرده و برای افزایش رتبه شما در تمامب موتورهای جستجوگر علی الخصوص گوگل استفاده میکنیم. مجموعه لیان با بکارگیری از نیروهای توانمند و مستعد در حوزه طراحی وب‌سایت و بحث سئو یا پشتیبانی، توانسته در بازه زمانی کوتاه، اعتماد مجموعه‌های بزرگی را به خود جلب کند و ضمن همکاری با آنها در فضای مجازی، تمامی فعالیت‌های تبلیغاتی این مجموعه‌ها را برعهده بگیرد.

  • افزایش رتبه سایت افزایش رتبه سایت

    نه تنها طراحی یک وب‌سایت نیازمند رعایت استانداردهای جهانی است، بلکه به نمایش درآمدن یک سایت هم باید مختصات و الگوریتم‌های اصلی موتور جستجوگری همچون گوگل را در بر بگیرد. به طور مثال فرض کنید مجموعه شما در حوزه کلیدسازی و خدمات مرتبط با آن فعالیت می‌کند، مشتری‌ایی که از شما و مجموعه شما اطلاعاتی ندارد، هنگام نیاز به یک کلیدساز، در اولین اقدام در موتورجستجوگر محبوبی همچون گوگل، پس از تایپ کلمه کلید یا کلیدساز شروع به جستجو میکند تا در سریع‌ترین زمان، مشکل خود ‌را مرتفع کند؛ مجموعه یا شرکت‌های موازی با شما را اگر ۲۰ شرکت در نظر بگیریم، گوگل براساس سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت شما، نتیجه را برای جستجوگر به نمایش درمیاورد و به طور معمول یک جوینده کالا یا خدمات فقط تا صفحه دوم گوگل منتظر میماند. با لیان شما نخستین مجموعه حوزه فعالیت خود باشید.

  • بهینه سازی سایت بهینه سازی سایت

    با توجه به گسترش تکنولوژی، امروزه هر فرد می‌تواند به صورت مجزا با مطالعه چند مقاله و دیدن چند ویدیوی آموزشی خود را طراح سایت معرفی کند و با پروژه‌های مختلف همکاری کند، اما نکته‌ای که قابل تأمل است، دقت نظر بر روی مبحثی همچون سئو و بهینه‌سازی است که امری تجربی و خاص به حساب می‌آید. همانطور که قبلاً اشاره کردیم سئو یک سایت به افزایش رتبه‌بندی یک آن در موتور جستجوگری همچون گوگل توجه می‌کند، اما بهینه‌سازی هدف افزایش سرعت و عملکرد به بروزرسانی سایت در لحظه است. همکاران ما در مجموعه لیان برای شما سایتی با سئو و بهینه‌سازی استاندارد و جامع را در بازه زمانی مشخص به ارمغان میاورند.