تبلیغات دیجیتالی

همانطور که در گذشته با شما درباره این حوزه صحبت کردیم، تبلیغات دیجیتالی، امروز به عنوان پربازدیدترین سبک تبلیغاتی شناخته می‌شود و بخش عظیمی از هزینه‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. شاید در سالیانی نه چندان دور، کمتر کسی فکر میکرد که تبلیغات دیجیتالی انقدر سریع و بی‌امان گوی سبقت را از حوزه‌های گوناگون تبلیغاتی بگیرد و به عنوان یکه‌تاز این بخش شناخته شود. صفحات اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی و... بخش‌های بی‌کران این منظومه تبلیغاتی عجیب است، مجموعه لیان با بررسی روند تبلیغات دیجیتالی در ایران، خاورمیانه و جهان سعی می‌کند با آنالیز هفته‌ای این حوزه توسط کارشناسان مربوط، شما همراهان همیشگی خود را از تمام زوایای پیدا و پنهان این حوزه مطلع سازد و برای تک تک آنها برنامه‌ای جدا گانه ترتیب سازد.

موارد مرتبط

  • تبلیغات رسانه ای تبلیغات رسانه ای

    رسانه‌های جمعی روز به روز قدرتمند و تأثیرگذارتر می‌شوند. حضور مؤثر در این رسانه‌ها به شما و مجموعه شما کمک می‌کند خیلی راحت‌تر محصول و خدمات خود را معرفی کنید. سرعت انتشار یک خبر، یک سوژه، یک اتفاق و... در رسانه‌های جمعی باعث شده فصل جدیدی از تبلیغات رسانه‌ای در سال‌های گذشته به سوی متخصصین این حوزه باز شود. مجموعه لیان با همکاری کارشناسان متخصص در بحث ارتباطات اجتماعی و مدیریت رسانه‌ای توانسته با طراحی چندین پکیج مجزا ضمن آشنایی همراهان همیشگی خود از چند و چون تبلیغات رسانه‌ای، به آن‌ها فرصت‌های متفاوت تبلیغاتی را در هر یک از رسانه‌های جمعی که با توجه به حوزه فعالیت مجموعه شما و مناسب برای جامعه هدف‌تان باشد را پیشنهاد کند و در اختیار شما قرار دهد.

  • تبلیغات تلفنی تبلیغات تلفنی

    یکی از تأثیرگذارترین و محبوب‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی، تبلیغات کلامی یا تلفنی است که راندمان موفقیت بالایی دارد و باعث می‌شود مخاطب و جامعه هدف به صورت رایگان و بدون هیچ زحمتی از خدمات و محصولات شما و مجموعه شما مطلع و بهرمند شود.قریب به یک دهه می‌شود که این روش قدرت بیشتری گرفته است اما نکته بسیار مهمی که متاسفانه مجموعه‌های تبلیغاتی کمتر به آن توجه می‌کنند؛ عدم خلاقیت در تبلیغات تلفنی است، به عنوان مثال تأثیری که یک پیام‌دهنده به صورت مستقیم و زنده به مخاطب می‌دهد به مراتب از یک پیام ضبط شده تکراری بیشتر است، مجموعه لیان با افتخار با استفاده از مشاورین خبره تبلیغاتی و از استفاده از نیروهایی خلاق در حوزه تبلیغات تلفنی می‌تواند به خاص بودن مجموعه شما کمک شایانی کند.

  • تبلیغات چاپی تبلیغات چاپی

    رو به افول‌ترین حوزه تبلیغات، بلیغات چاپی است. این سبک از تبلیغات به تنهایی بیش از 3 دهه از حوزه تبلیغاتی را در تسخیر خود داشت اما کم کم و با گسترش تکنولوژی، میل و رغبت مردم برای صرف هزینه در آن کاهش یافت. اما نکته جالب و حائز اهمیت، موفقیت برخی نشریه ها و بعضی از شاخه‌های تبلیغات چاپی در عصر جدید است، با بررسی دلایل موفقیت آنها، به نتایج جالبی همچون کیفیت چاپ، استفاده از محتواهای متنی و تصویری دسته اول و اصالت سازمانی میرسیم که می‌‌تواند راه‌گشای علاقه‌مندان به تبلیغات چاپی باشد. شایان ذکر است "اصالت سازمانی" هر مجموعه لزوماً به قدمت هر مجموعه برنمی‌گردد و فاکتورهای مهم‌تری همچون شرافت نوشتاری و حفظ حق کپی رایت از نکات مهم آن به شمار میاید. با لیان اصالت سازمانی را به ارمغان بیاورید.